G+J RBA właścicielem praw do wydawania "National Geographic"

Wydawnictwo G+J RBA w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że jest wyłącznym właścicielem praw do wydawania na rynku polskim magazynu "National Geographic"....

Wydawnictwo G+J RBA w oficjalnym komunikacie podkreśliło, że jest wyłącznym właścicielem praw do wydawania na rynku polskim magazynu "National Geographic". Jedynym podmiotem uprawnionym do sprzedaży powierzchni reklamowej czasopisma "National Geographic (Polska)" jest Agencja STARS Elżbiety Sobczak. Pewne osoby fizyczne lub firmy wprowadzają w błąd środowisko wydawnicze i reklamowe, twierdząc, jakoby to one miały prawo do reprezentowania "National Geographic" w Polsce. G+J RBA zapowiedziało, że zamierza podjąć wobec nich kroki prawne w zakresie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Na mocy umów licencyjnych, podpisanych z National Geographic Society, G+J wraz z hiszpańskim partnerem RBA uzyskało wyłączne prawo do wydawania magazynu "National Geographic" w Polsce, Niemczech i Francji. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.