Justyna Ślarzyńska będzie nowym marketing managerem Lego Polska

Justyna Ślarzyńska, dotychczas marketing manager w firmie zabawkarskiej Canpol Sp. z o.o., obejmie 1 kwietnia br. stanowisko marketing managera Lego...

Justyna Ślarzyńska, dotychczas marketing manager w firmie zabawkarskiej Canpol Sp. z o.o., obejmie 1 kwietnia br. stanowisko marketing managera Lego Polska. Obowiązki marketing managera do lutego br. pełniła w Lego Polska Renata Ługowska. Ślarzyńska pracowała w Canpolu od 1998 r. W tym roku do najważniejszych zadań marketingowych Lego na świecie i w Polsce będzie należał rebranding polegający na powrocie do starej nazwy zabawek - Lego Baby i Lego Duplo. Używana do niedawna marka Lego Explore nie przyjęła się. "Pierwszych działań reklamowych związanych z rebrandingiem należy się spodziewać na przełomie maja i czerwca br. Wtedy też zabawki pojawią się w sklepach w nowych opakowaniach. Tegoroczne wydatki reklamowe będą porównywalne z wydatkami w 2003 r. Zamierzamy jednak przeprowadzić więcej intensywnych kampanii telewizyjnych i skoncentrować się z reklamą w mediach w sezonie jesiennym" - powiedział Henryk Siarkiewicz, dyrektor Lego Polska. W 2003 r. firma wydała na reklamę 3,5 mln zł, z czego 2,7 mln zł alokowano w telewizji (Expert Monitor). Planowaniem i zakupem mediów dla firmy Lego zajmuje się dom mediowy Universal McCann. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.