NOWY DEPUTY MANAGING DIRECTOR W MCCANNIE

Piotr Łukasiewicz awansował na stanowisko deputy managing directora agencji McCann-Erickson Polska. Z agencją jest związany od 1994 roku, początkowo jako...

Piotr Łukasiewicz awansował na stanowisko deputy managing directora agencji McCann-Erickson Polska. Z agencją jest związany od 1994 roku, początkowo jako strategic planner, później jako dyrektor planowania strategicznego. Uczestniczył w planowaniu strategii komunikacji dla największych firm współpracujących z agencję, m.in.: General Motors, Grupa Żywiec, KGHM Polska Miedź, PKO BP, Plus GSM, PZU, Unilever. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, doktorem socjologii. Do 1992 roku pracował w PAN, w latach 1992-94 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Kultury i Sztuki. Łukasiewicz zastąpił na stanowisku Chrisa Dorseya, który od czerwca pełni funkcję managing directora agencji. Prezesem Grupy McCann-Erickson jest Marek Janicki. (O innych zmianach w McCannie czytaj poniżej, w sekcji międzynarodowej). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.