Wieruszewski został art directorem w agencji reklamowej Legend Group

Rafał Wieruszewski objął stanowisko art directora w agencji reklamowej Legend Group. Wcześniej pracował jako freelancer. Do 2002 r. był członkiem...

Rafał Wieruszewski objął stanowisko art directora w agencji reklamowej Legend Group. Wcześniej pracował jako freelancer. Do 2002 r. był członkiem zespołu kreatywnego zlikwidowanej agencji reklamowej D'Arcy Warszawa. Wcześniej pracował w agencjach Grey Worldwide Warszawa, Euro RSCG New Europe oraz w magazynie "Elle". Realizował m.in. reklamy dla firm: Coca-Cola, Sea Food, Polska Telefonia Cyfrowa (Era), Masterfoods i Citroen. Legend Group zatrudniła także dwie osoby na stanowiskach grafik - operator DTP. Są to Anna Kukiz, która wcześniej pracowała w agencji reklamowej Yellow, oraz Monika Ozdarska, która ostatnio współpracowała z agencją reklamową Upstairs Young & Rubicam. Obecnie w dziale kreacji agencji pracuje 10 osób. Jego pracami kieruje Bożena Hardejewska, creative director, oraz Krzysztof Rekosz, deputy creative director. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.