Axel promuje swoje pisma na stacjach BP

Wydawnictwo Axel Springer Polska rozpoczęło współpracę z siecią paliw BP Polska.

Axel Springer Polska podpisał umowę na promocję swoich tytułów prasowych w sieci stacji benzynowych BP Polska. Tytuły wydawcy eksponowane są na 204 stacjach koncernu paliwowego w całej Polsce.

Do promocji wykorzystano stojaki z logo "Auto Świata". Na stacjach promowane są wszystkie tytuły motoryzacyjne wydawcy: "Auto Świat", "Auto Świat 4x4", "Auto Świat Poradnik" i "Auto Świat Extra" oraz "Fakt", "Dziennik", "Przegląd Sportowy", "Newsweek Polska" i "Forbes".
Dzięki współpracy z siecią BP Axel Springer Polska poszerzy zasięg promocji swoich tytułów na stacjach benzynowych. Od kilku miesięcy wydawca korzysta także z ekspozycji dzienników i czasopism na 248 stacjach sieci Shell w całej Polsce. Formą promocji prasy na stacjach koncernu Shell są – podobnie jak na stacjach BP – stojaki z logo "Auto Świata".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.