Marcin Wieczorkowski dyrektorem komunikacji marki w P4

Marcin Wieczorkowski, były dyrektor działu obsługi klienta agencji G7, przeszedł do spółki P4 i objął tam stanowisko dyrektora ds. komunikacji...

Marcin Wieczorkowski, były dyrektor działu obsługi klienta agencji G7, przeszedł do spółki P4 i objął tam stanowisko dyrektora ds. komunikacji marki (brand communication director). Wieczorkowskiemu podlega dział komunikacji i marketingu, a raportować będzie bezpośrednio do Jacka Henslera, członka zarządu i dyrektora marketingu P4 (byłego prezesa grupy BBDO i dyr. generalnego BBDO Warszawa). Marcin Wieczorkowski ma 32 lata, w G7 pracował 8 lat, ostatnio jako client service director (równolegle z Jowitą Michalską), od samego początku zajmował się obsługą budżetu PTC (Era i Heyah). Ukończył zarządzanie i marketing w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, jest żonaty, interesuje się nowymi technologiami i z zamiłowaniem uprawia wakeboard (jazda i ewolucje na desce za łodzią motorową). P4 będzie działała jako czwarty komórkowy operator strukturalny, choć początkowo ma wystartować jako operator wirtualny w sieci Polkomtela. Nieznana jest na razie marka handlowa operatora. P4 w zakresie obsługi reklamowej współpracuje obecnie z agencją reklamową Brain, firmą marketing services Great Open House i domem mediowym MediaCom Warszawa. (MB, MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.