Agnieszka Dąbrowska dyrektorem sprzedaży i marketingu w Axa Ubezpieczenia

Agnieszka Dąbrowska, była business developement director w agencji G7, została dyrektorem departamentu sprzedaży, marketingu i obsługi klientów w Avanssure SA...

Agnieszka Dąbrowska, była business developement director w agencji G7, została dyrektorem departamentu sprzedaży, marketingu i obsługi klientów w Avanssure SA Oddział w Polsce, która wprowadzać będzie na rynek nową markę Axa Ubezpieczenia. Dąbrowska pracowała w G7 od 1998 r., w dziale client service'u: od stanowiska account managera do group account directora. W 2004 r. została business development directorem, odpowiadała za przetargi, pozyskiwanie nowych klientów. W Avanssure będzie odpowiadać zarówno za działania reklamowo-marketingowe, jak i za sprzedaż i obsługę klienta, w tym najważniejsze dla firmy funkcjonowanie call center, podstawowego kanału sprzedaży i kontaktu z klientami. (MB, MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.