Zbigniew Zegler nie jest już dyrektorem programowym łódzkiej Pogody

Zbigniew Zegler nie pełni już funkcji dyrektora programowego łódzkiego Radia Pogoda 89,6 FM Pogodne Przeboje. To efekt przejęcia przez Eurozet...

Zbigniew Zegler nie pełni już funkcji dyrektora programowego łódzkiego Radia Pogoda 89,6 FM Pogodne Przeboje. To efekt przejęcia przez Eurozet 49 proc. udziałów w spółce Classic FM (właściciel koncesji Radia Pogoda 89,6 FM). Z naszych informacji wynika, że pośrednio programem stacji zajmuje się Robert Kozyra, prezes i redaktor naczelny Radia Zet. Wczoraj nie udało nam się dowiedzieć w Eurozecie, kto zostanie nowym dyrektorem programowym łódzkiej stacji. Zbigniew Zegler odpowiadał za program tej stacji od lata ubiegłego roku. Zastąpił wówczas Beatę Fiedorow, która zrezygnowała ze stanowiska dyrektora programowego. Dyrektorem handlowym Radia Pogoda 89,6 FM pozostaje Katarzyna Rażniewska. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.