Art Meritum zatrudnia dyr. kreatywnego; inne zmiany

Michał Hawliczek objął nowo powołane stanowisko dyr. kreatywnego w Art Meritum Marketing Communication. Dział kreacji agencji liczący 6 osób zarządzany...

Michał Hawliczek objął nowo powołane stanowisko dyr. kreatywnego w Art Meritum Marketing Communication. Dział kreacji agencji liczący 6 osób zarządzany był dotąd przez dwuosobowy team pracowników działu. Hawliczek współpracuje z Art Meritum od początku tego roku. Jego dotychczasowa kariera zawodowa związana była z branżą telewizyjną (m.in. był drugim reżyserem serialu "Kasia i Tomek" oraz tworzył scenariusze do "Miodowych lat"). Ewa Najdenow została business development managerem. Wcześniej zajmowała się sprzedażą i marketingiem w firmach branży farmaceutycznej. W Art Meritum odpowiadać będzie za pozyskiwanie nowych klientów. Marcin Rachwalski został zatrudniony na stanowisku PR executive managera, wcześniej współpracował m.in. z Samsung Electronics Polska oraz Nissan Poland. Przyjęcie Rachwalskiego do pracy jest początkiem budowania działu PR w agencji. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.