Iwona Kluszczyńska i Wojciech Dagiel - nowi dyr. kreatywni McCann-Erickson

Dziś zapadła ostateczna decyzja w kwestii obsadzenia stanowiska dyrektora kreatywnego agencji McCann-Erickson zwolnionego w ubiegłym tygodniu po rozstaniu agencji z...

Dziś zapadła ostateczna decyzja w kwestii obsadzenia stanowiska dyrektora kreatywnego agencji McCann-Erickson zwolnionego w ubiegłym tygodniu po rozstaniu agencji z Damirem Brajdiciem. Zarządzanie 30-osobowym działem kreacji powierzono Iwonie Kluszczyńskiej i Wojciechowi Dagielowi (wcześniej na stanowiskach: deputy creative director i senior art director) na równoległych stanowiskach dyrektorów kreacji. Kluszczyńska jest związana z agencją od 10 lat, Dagiel - od 7 lat, oboje stanowią kreatywny team, na koncie którego jest sporo nagród za kreacje, m.in. na Kreaturze i Golden Drum. "To osoby obdarzone zaufaniem zarówno przez naszych klientów, jak i resztę załogi agencji - powiedział Wojciech Borowski, dyr. zarządzający McCann-Erickson. - Znają kulturę pracy naszej i naszych klientów, co na pewno wpłynie na poprawę jakości naszego produktu kreatywnego. Powierzenie im odpowiedzialności za cały zespół jest tylko poszerzeniem obowiązków, z których dotychczas wywiązywali się bez zarzutów". (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.