"Anioł Stróż" - nowy serial w jesiennej ramówce TVN-u

Telewizja TVN rozpoczęła produkcję nowego 13-odcinkowego serialu komediowego (typu sitcom) pt. "Anioł Stróż". W rolach głównych występują: Joanna Trzepiecińska, Jolanta...

Telewizja TVN rozpoczęła produkcję nowego 13-odcinkowego serialu komediowego (typu sitcom) pt. "Anioł Stróż". W rolach głównych występują: Joanna Trzepiecińska, Jolanta Fraszyńska, Waldemar Barwiński, Rafał Cieszyński i Wiktor Zborowski. Serial produkowany jest na licencji szwedzkiej firmy MTV Mastiff ("Anioł Stróż" wyświetlany był już w Szwecji i Belgii, a obecnie produkowany jest w Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii i we Francji). W ramówce TVN-u pojawi się jesienią br. (najprawdopodobniej we wrześniu br., ale pory emisji nie zostały jeszcze ustalone). Serial z jednej strony opowiada historię Anny, która z dwójką dzieci próbuje ułożyć swoje życie po rozwodzie i boryka się z problemami dnia codziennego. Z drugiej strony mamy akcję "niebieską" - młody anioł Gabriel (Waldemar Barwiński), aby awansować w sekretariacie św. Piotra (Wiktor Zborowski), otrzymuje specjalne zadanie - ma zejść na ziemię i zaopiekować się właśnie rodziną Anny. Sytuację komplikuje pojawienie się w domu Anny czarującego sąsiada Eryka (Rafał Cieszyński), który jest również aniołem, ale upadłym. Reżyserem serialu jest Filip Zylber, za kamerą stoi Janusz Sus, a za produkcję odpowiadają Ewa Leja i Dariusz Gąsiorowski, dyrektor działu produkcji fabularnej TVN. To druga z jesiennych nowości serialowych produkowana samodzielnie przez TVN - pierwszą z nich jest anonsowany niedawno serial pt. "Niania". Oferta serialowa ma być od września br. jednym z najważniejszych elementów nowej ramówki głównej anteny Grupy ITI. O planach TVN-u związanych z jesienną ramówką pisaliśmy w DS "MMP" 22 czerwca br. (PM, MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.