Burger King prawdopodobnie powróci do Polski; B&J wygrała przetarg AmRestu - kolejny przetarg w toku

Agencja B&J wygrała przetarg na obsługę Rhodeo Drive, nowej marki restauracji należącej do American Restaurants. W toku jest przetarg na...

Agencja B&J wygrała przetarg na obsługę Rhodeo Drive, nowej marki restauracji należącej do American Restaurants. W toku jest przetarg na reklamową obsługę kolejnej nowej marki AmRestu - Freshpoint. Zoltan Lukac, chief marketing oficer AmRestu, wyjaśnił, iż nie jest wykluczone, że obsługą tej marki zajmie się także B&J, ale w tej sprawie nie ma jeszcze ostatecznych decyzji. Lukac dodał, iż poza agencją Red 8 obsługującą dotychczas AmRest celem marketera jest wybranie w sumie dwóch-trzech agencji, którym powierzana będzie obsługa wszystkich marek. Zoltan Lukac przyznał ponadto, iż AmRest prowadzi rozmowy z kilkoma sieciami restauracji, które zamierza wprowadzić do Polski. Jedną z nich jest Burger King. - Nie jest to jednak jedyny kandydat do współpracy z nami - wyjaśnił Lukac. - Poza tym wiemy, iż Burger King nie tylko z nami rozmawia w kwestii powrotu do Polski. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.