NZPT Brzeg podzielił budżet reklamowy

Budżet reklamowy NZPT Brzeg został podzielony pomiędzy DMB&B i Saatchi&Saatchi (Zenith Media). Jak powiedziała Małgorzata Plewako, account zajmujący się tym...

Budżet reklamowy NZPT Brzeg został podzielony pomiędzy DMB&B i Saatchi&Saatchi (Zenith Media). Jak powiedziała Małgorzata Plewako, account zajmujący się tym klientem w DMB&B, decyzja o podziale budżetu zaskoczyła agencję "Nie było żadnych sygnałów, że taka ewentualność w ogóle jest rozważana". Od połowy lutego medialna obsługa trafiła do Saatchi&Saatchi. Reklamy ukazujące się po 1 marca są już zakupione przez Zenith Media Kreacja pozostaje w DMB&B.

Emma Budzisz, group brand manager w NZPT Brzeg wyjaśnia, że o tej decyzji myślano już od jakiegoś czasu. Mimo to budżet mediowy został przekazany Zenith Media bez oficjalnego przetargu. "Serwis w DMB&B nam nie odpowiadał. Oferta Zenith Media wydawała się najkorzystniejsza". Budzisz potwierdziła też informacje uzyskane w DMB&B że zmian w kreacji i strategii nie będzie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.