GCap organizuje dla słuchaczy specjalny koncert Red Hot Chili Peppers

GCap Media, brytyjski koncern radiowy, wynajął grupę Red Hot Chili Peppers do zagrania specjalnego, ostatniego w tym roku koncertu w...

GCap Media, brytyjski koncern radiowy, wynajął grupę Red Hot Chili Peppers do zagrania specjalnego, ostatniego w tym roku koncertu w Londynie. Odbędzie się on 22 listopada w Roundhouse w Camden. Bilet na koncert będzie można nabyć wyłącznie w drodze udziału w konkursach, także online, zorganizowanych przez stacje należące do GCap. Projekt jest pierwszą inicjatywą mającą swoje źródło w nowo powstałym GCap Music Forum. Członkowie forum to dyrektorzy muzyczni każdej ze stacji GCap, zaś jego celem ma być bliższa współpraca stacji radiowych z przemysłem nagraniowym. Red Hot Chili Peppers zazwyczaj koncertują dla tłumów na stadionach, dlatego ekskluzywny show dla GCap to ewenement, dzięki któremu fani będą mogli znaleźć się bliżej swoich idoli. Występ będzie transmitowany w 35 stacjach radiowych znajdujących się w portfolio GCap, w tym Xfm, Capital Radio, Planet Rock, a także w rozgłośniach lokalnych takich jak Plymouth South. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.