Przedłużono promocję darmowych biletów SkyEurope

Do 29 października przedłużono promocję SkyEurope pod hasłem "Korumpowanie pasażerów" polegającą na sprzedaży darmowych biletów lotniczych i dopłacie 1 zł...

Do 29 października przedłużono promocję SkyEurope pod hasłem "Korumpowanie pasażerów" polegającą na sprzedaży darmowych biletów lotniczych i dopłacie 1 zł do opłat lotniskowych, które ponosi klient. Obejmuje ona przeloty od 1 listopada br. do 24 marca 2007 r. Jednym z elementów kampanii promującej ofertę specjalną przewoźnika był tabloid "SkyExpress", którego dystrybucja odbywała się w dniach 16-18 października br. na lotnisku w Krakowie Balicach. Za oprawę i realizację akcji odpowiadała Grupa Eskadra. Inne kanały komunikacji promocji obejmują: mailingi, internet, dzienniki bezpłatne, takie jak "Metropol" czy "Metro", oraz ogólnokrajowe, m.in. "Gazetę Wyborczą". Mechanizm promocji przygotowały linie SkyEurope. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.