Oświadczenie B.S.R. Polska - możliwe porozumienie z U2 Media

W związku z naszą wczorajszą informacją w DS "MMP" o zarzutach domu mediowego U2 Media otrzymaliśmy następujące oświadczenie B.S.R. Polska:...

W związku z naszą wczorajszą informacją w DS "MMP" o zarzutach domu mediowego U2 Media otrzymaliśmy następujące oświadczenie B.S.R. Polska:

"W odpowiedzi na zarzuty U2 Media firma B.S.R. Polska informuje, że wskutek przetargu organizowanego przez firmę B.S.R. Polska wyłoniony został dom mediowy U2 Media, który przedstawił najbardziej interesującą propozycję strategii mediowej. Doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm U2 Media, niestety, warunki współpracy zaproponowane przez U2 Media okazały się przez nas nie do zaakceptowania. Dlatego firma B.S.R. Polska zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z PRO Media House. Mając jednak na uwadze dobre wcześniejsze doświadczenia firmy B.S.R. Europe z "matczyną" dla U2 firmą McCann Erickson i doceniając wkład i zaangażowanie zespołu U2 Media, zależy nam, aby całą sytuację jak najszybciej rozwiązać z korzyścią dla obu stron. Obecnie nasze departamenty prawny i finansowy pracują nad kształtem porozumienia w tej sprawie - propozycje zostaną przedstawione firmie U2 Media do końca tego miesiąca".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.