Harnaś, Milka i Wagraf sponsorami zawodów PŚ w skokach w Zakopanem

Marki Harnaś (Carlsberg Polska), Milka (Kraft Foods Polska) i Wagraf będą sponsorami zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem...

Marki Harnaś (Carlsberg Polska), Milka (Kraft Foods Polska) i Wagraf będą sponsorami zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w styczniu 2007 r. Wcześniej firmy te były już związane z zakopiańskimi zawodami. Harnaś i Wagraf były ostatnio sponsorami letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Zakopanem w br. Organizacja zimowych zawodów w Zakopanem kosztuje około 5 mln zł. Ponad 60 proc. tej sumy pochodzi od sponsorów. - Mamy jeszcze w ofercie jeden duży pakiet sponsorski związany ze styczniowymi zawodami. Prowadzimy zaawansowane rozmowy na ten temat - powiedział Tomasz Rachwał, prezes Polish Sport Promotion (PSP). Koszty obecności reklamowej w ciągu jednego dnia zawodów wahają się od 1,5 tys. euro (miejsce reklamowe na bandach trybun wyżej położonych) do 250 tys. euro (pełny pakiet sponsora dnia). PSP rozmawia też z marketerami na temat sponsoringu mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym, które odbędą się w Warszawie pod koniec stycznia 2007 r. Pakiet sponsora oficjalnego kosztuje 1,5 mln zł netto, a pakiet partnera oficjalnego 350 tys. zł netto. Wśród oficjalnych międzynarodowych sponsorów mistrzostw są: Mary Cohr, Guinot, MacCoffee, Ardo i S7 Airlines. (MG, PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.