Biel Public Relations samodzielną agencją PR

Biel Public Relations to nowa agencja PR. Dotychczas działała pod marką i w strukturach firmy Biel Capital świadczącej usługi z...

Biel Public Relations to nowa agencja PR. Dotychczas działała pod marką i w strukturach firmy Biel Capital świadczącej usługi z zakresu konsultingu kapitałowego i finansowego. Firma ta specjalizuje się w pozyskiwaniu źródeł finansowania dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Teraz Biel Public Relations działa jako samodzielna agencja. Prezesem zarządu jest Tomasz Biel, wiceprezes Biel Capital. Dyrektorem zarządzającym i wiceprezesem agencji została Agnieszka Biernacka. Biel Public Relations ma prowadzić obsługę projektów IPO, przy których doradza Biel Capital, a także działania z zakresu PR dla Biel Holding, w skład którego wchodzi także Biel Audyt. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.