Commercial Union i Be Happy Promocja i PR kierują do mężczyzn kampanię prozdrowotną

Commercial Union Polska oraz agencja Be Happy Promocja i PR są pomysłodawcami nowego ogólnopolskiego programu propagującego zachowania prozdrowotne mężczyzn pod...

Commercial Union Polska oraz agencja Be Happy Promocja i PR są pomysłodawcami nowego ogólnopolskiego programu propagującego zachowania prozdrowotne mężczyzn pod nazwą "Z Commercial Union stawiam na aktywne życie". Program będzie prowadzony do grudnia br. Jego ambasadorami są aktor Robert Rozmus i dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow. Działania obejmują kampanię informacyjno-promocyjną w tygodniku "Wprost", miesięczniku "Men's Health" oraz w "Business Class", magazynowym dodatku do "Pulsu Biznesu". Obok artykułu promocyjnego zamieszczone są kupony rabatowe ze zniżką 20-proc. do fitness clubów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu oraz taką samą zniżką do klinik Luxmed w wybranych miastach na wybrane badania. Program jest również promowany w TVP1, w radiowej Trójce, w Tok FM przy określonych programach. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.