W październiku TVN odnotował najlepsze miesięczne wyniki oglądalności w swojej historii

W październiku br. TVN odnotował najlepsze miesięczne wyniki oglądalności od początku istnienia stacji. Średnie miesięczne udziały TVN w rynku oglądalności...

W październiku br. TVN odnotował najlepsze miesięczne wyniki oglądalności od początku istnienia stacji. Średnie miesięczne udziały TVN w rynku oglądalności osiągnęły 19 proc. Rok wcześniej było to 16,7 proc. (dane: AGB Nielsen Media Research, grupa 4+). W grupie 16-49 lat TVN zajął wraz z TVP1 pierwsze miejsce, osiągając udział w rynku na poziomie 20,4 proc. Jednocześnie TVN był jedynym kanałem spośród głównych stacji TV, który w tym miesiącu (vs. X 2005 r.) poprawił wyniki oglądalności. Największą widownię w październiku TVN zgromadził przy programach: "Taniec z gwiazdami" (6,59 mln widzów), "Na Wspólnej" (4 mln) i "Magda M." (3,67 mln). Dobrą widownię miały też nowości jesienne "Hela w opałach" (3 mln) i "Kuba Wojewódzki" (3,36 mln). (PM, MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.