SEO Marketing oferuje agencjom usługi pozycjonowania dla klientów

Spółka interaktywna Mobile IT Group Poland wprowadziła nową markę o nazwie SEO Marketing. SEO/SEM to dziedzina reklamy internetowej opierająca się...

Spółka interaktywna Mobile IT Group Poland wprowadziła nową markę o nazwie SEO Marketing. SEO/SEM to dziedzina reklamy internetowej opierająca się na pozycjonowaniu w wynikach wyszukiwarek serwisów internetowych, tak aby po wpisaniu frazy kluczowej promowany serwis odnalazł się na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki. Marka SEO Marketing oraz usługi z nią związane powstały z myślą o agencjach reklamowych i PR, które uczestniczą w promocji w internecie małych i średnich przedsiębiorstw. Chodzi o podmioty, których roczny budżet reklamowy na promocje online nie przekracza 250 tys. zł netto. Mobile IT Group Poland zajmuje się kreacją i promocją przedsiębiorstw w internecie za pomocą kilku niezależnych marek, m.in. Badzpierwszy.pl, która prowadzi pozycjonowanie w wyszukiwarkach Google, Onet.pl i wp.pl. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.