Polbank promuje w czarno-białych reklamach kredyt bezpieczny

Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej Polbanku. Utrzymana w dotychczasowej konwencji czarno-białych spotów, w których pracownicy banku (w tym przypadku jest...

Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej Polbanku. Utrzymana w dotychczasowej konwencji czarno-białych spotów, w których pracownicy banku (w tym przypadku jest to Katarzyna Sadowska, starszy specjalista ds. obsługi klienta) zachwalają atrybuty produktów (Kredyt Bezpieczny, który można spłacać elastycznie - od 2 proc. miesięcznie do całości od razu). - Dlatego też punktem wyjścia naszej nowej reklamy jest stwierdzenie, że najlepiej pieniądze pożycza się od rodziców, ponieważ są oni wyrozumiali i zawsze się dostosują do naszych potrzeb. Niestety, od rodziców nie zawsze można pożyczyć tyle, ile by się chciało - podkreśla Paweł Maliszewski, dyrektor marketingu w Polbanku EFG. Kreację przygotowała agencja BNA należąca do Corporate Profiles DDB Group. Spoty reklamowe będą emitowane w TVP1, TVP2, TVP3, Polsacie, TVN, TV4 i TVN Siedem. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Macroscope OMD. Polbank EFG rozpoczął swoją działalność w połowie lutego br. Do tej pory otworzył placówki w 58 miastach. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.