Glob Media prowadzi niestandardowe projekty dla EasyJet i Continentala

Firma reklamowa Glob Media realizuje oryginalne projekty komunikacji marketingowej dla taniej linii lotniczej EasyJet i producenta opon Continental. Działania reklamowe...

Firma reklamowa Glob Media realizuje oryginalne projekty komunikacji marketingowej dla taniej linii lotniczej EasyJet i producenta opon Continental. Działania reklamowe dla EasyJet prowadzone są na szybach taksówek (150 samochodów w Warszawie i Krakowie) oraz w portach lotniczych (również w Warszawie i Krakowie). Na lotniskach pojawiły się hostessy reprezentujące EasyJet, które przez pięć dni będą witały podróżnych i zachęcały do skorzystania z oferty przewoźnika. Uzupełnieniem działań z zakresu ambient mediów będzie pojawienie się na dachu warszawskiej Cepelii pneumatycznego modelu samolotu w barwach EasyJet (jego ekspozycja potrwa miesiąc, następnie zostanie przewieziony do Krakowa, gdzie zostanie umieszczony na Galerii Kazimierz). Akcja prowadzona jest wespół z domem mediowym Macroscope OMD. Jednocześnie Glob Media realizuje niestandardową akcję dla firmy oponiarskiej Continental pod hasłem "Nie daj się zaskoczyć zimie". W jej ramach ustawiono na ulicach polskich miast 17 ośnieżonych samochodów opatrzonych hasłem kampanii. Jest to akcja krocząca, która rozpoczęła się ekspozycją w Krakowie, Częstochowie, Wrocławiu i Trójmieście. Po tygodniu samochody zmieniają lokalizacje. Cała akcja potrwa 7 tygodni i obejmie Warszawę, Kraków, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Trójmiasto, Łódź, Rzeszów, Sosnowiec, Chorzów i Szczecin. Akcja realizowana jest wespół z domem mediowym Initiative Warszawa. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.