Sales Link wprowadza usługę szybkich animacji

Agencja fieldmarketingowa Sales Link wprowadziła do swojej oferty nowe narzędzie pod nazwą Effective Response. W ramach tej usługi agencja oferuje...

Agencja fieldmarketingowa Sales Link wprowadziła do swojej oferty nowe narzędzie pod nazwą Effective Response. W ramach tej usługi agencja oferuje przygotowanie i przeprowadzenie szybkich działań promocyjnych, takich jak degustacje czy animacje w halach hipermarketów, bez konieczności pisania briefu przez klienta i skomplikowanych długotrwałych przygotowań. Sales Link deklaruje, że jest w stanie w ciągu tygodnia od otrzymania zamówienia rozpocząć animację. W ciągu jednego dnia firma ma możliwość prowadzenia jednocześnie ok. 200 akcji. Wprowadzenie tej oferty jest związane z okresem przedświątecznym, w czasie którego znacząco rośnie liczba akcji animacyjnych. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.