Union Investment startuje z kampanią zachęcającą do inwestycji w fundusze

Union Investment TFI SA rusza z kampanią reklamową pod hasłem "Owoc przemyślanych inwestycji". Jej celem jest zainteresowanie klientów opłacalnością długoterminowych...

Union Investment TFI SA rusza z kampanią reklamową pod hasłem "Owoc przemyślanych inwestycji". Jej celem jest zainteresowanie klientów opłacalnością długoterminowych inwestycji w fundusze. Komunikacja bazuje na wynikach jednego z funduszy tego TFI - Unikorona Zrównoważony, który od początku działalności, czyli przez 11 lat, przyniósł swoim uczestnikom 350 proc. zysku (średniorocznie 14,84 proc.). Koncept kreatywny opiera się na pomyśle, że długoterminowe oszczędzanie jest jak uprawianie ogródka - regularność, konsekwencja etc. pozwala zebrać dorodne owoce. Kreację przygotowała agencja reklamowa Kofeina, a media zaplanował i kupił MindShare. Animowany spot zrealizowało studio Platige Image. Mediaplan zakłada wykorzystanie telewizji i prasy (dzienniki, tygodniki, magazyny), a materiały BTL będą dostępne w bankach, biurach maklerskich i biurach pośrednictwa finansowego. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.