Jolanta Szamocka odchodzi z P&G, reorganizacja w dziale prestige

Jolanta Szamocka, dyrektor działu prestige w Procter & Gamble Prestige Products Polska, rozstaje się z firmą. Na początku grudnia br....

Jolanta Szamocka, dyrektor działu prestige w Procter & Gamble Prestige Products Polska, rozstaje się z firmą. Na początku grudnia br. obejmie funkcję dyrektora zarządzającego Sisley Kosmetyki Polska. Z markami P&G Prestige Products Polska związana była od ośmiu lat. Odpowiadała m.in. za integrację biznesu marek prestiżowych Cosmopolitan Cosmetics i P&G. W związku z odejściem Szamockiej zmianie ulegnie także struktura działu prestige. Dotychczasowe stanowisko Szamockiej zostanie zlikwidowane, natomiast powstanie funkcja dyrektora marketingu tego działu. Obejmie je Małgorzata Cecherz-Kowalska, która dotychczas pełniła funkcję brand managera marek Hugo, Boss i Baldessarini w P&G Prestige Products. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.