"Miele Life" - powstał magazyn lifestyle'owy firmy Miele

Miele ma w Polsce własny magazyn. Właśnie ukazał się pierwszy numer planowanego jako kwartalnik bezpłatnego "Miele Life". Pismo ma profil...

Miele ma w Polsce własny magazyn. Właśnie ukazał się pierwszy numer planowanego jako kwartalnik bezpłatnego "Miele Life". Pismo ma profil lifestyle'owy. Pisze o nowoczesnej architekturze, designie, kulinariach i modzie. Zostało stworzone z myślą o klientach i sympatykach marki Miele. - Jest to rodzimy koncept - podkreśliła Barbara Prange z agencji Star PR, która odpowiada za redakcję tytułu. Wydawcą jest spółka Miele. 7-tysięczny nakład trafia bezpośrednio do klientów Miele, dziennikarzy, architektów współpracujących z firmą, do partnerów handlowych. Jest też dostępny w salonie wystawowym Miele w Warszawie. W pierwszym numerze znalazły się m.in. teksty architekta Zbigniewa Tomaszczyka, Roberta Makłowicza, wypowiedzi projektanta Macieja Zienia. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.