Microsoft przygotowuje się do największej premiery produktowej od 2001 roku

Microsoft wybrał w Wielkiej Brytanii agencję promocyjną SMP do obsługi launchu rynkowego oprogramowania Windows Vista. SMP wygrała czteroetapowy przetarg. Przedstawiciele...

Microsoft wybrał w Wielkiej Brytanii agencję promocyjną SMP do obsługi launchu rynkowego oprogramowania Windows Vista. SMP wygrała czteroetapowy przetarg. Przedstawiciele agencji zapowiadają, że przygotują szeroko zakrojoną akcję komunikacyjną, w której jednak główny nacisk położony będzie na dostarczenie konsumentom okazji do wypróbowania Visty podczas rozmaitych prezentacji. Ważne będzie także skierowanie konsumentów do internetu po bogatsze informacje na temat nowego systemu operacyjnego. Działania wspierające debiut Visty mają rozpocząć się w styczniu, będzie to największa premiera Microsoftu od 2001 r., kiedy na rynek wprowadzany był Windows XP. Również w styczniu ruszy kampania telewizyjna przygotowywana przez McCann Erickson. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.