Villa Italia po raz trzeci sponsoruje program "Dama pik"

Ergo International, dystrybutor produktów marki Villa Italia, po raz trzeci przedłużył sponsoring programu "Dama pik" emitowanego na antenie TVN24. Spoty...

Ergo International, dystrybutor produktów marki Villa Italia, po raz trzeci przedłużył sponsoring programu "Dama pik" emitowanego na antenie TVN24. Spoty sponsorskie przedstawiające porcelanę marki Villa Italia będą ukazywać się do końca października i w listopadzie przed programem i po jego zakończeniu, a także przed zwiastunami programu. "Dama pik" to jedyny program sponsorowany przez Ergo International. Ponadto firma reklamuje się w prasie wnętrzarskiej, takiej jak "Villa" czy "Weranda". Ergo International jest importerem porcelany, ceramiki i elementów wyposażenia wnętrz włoskiej marki Villa Italia. "Dama pik" to cykl programów, których bohaterkami są kobiety ze świata polityki, biznesu i kultury. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.