"Super Express" startuje z nową zdrapką i odświeża dodatek "Tajemnice świata"

W sobotę 28 października "Super Express" startuje z kolejną edycją "Zdrapki" - do sobotniego wydania będzie dołączona karta do gry,...

W sobotę 28 października "Super Express" startuje z kolejną edycją "Zdrapki" - do sobotniego wydania będzie dołączona karta do gry, a codziennie na łamach gazety podawane będą numery pól do zdrapania. Główna nagroda w loterii to 25 tys. zł. Loteria potrwa do 20 listopada br.

Tego samego dnia w gazecie ukażą się odświeżone "Tajemnice świata". Dodatek odkrywający zagadki ziemi i kosmosu zyskał ulepszony papier, nową pierwszą stronę oraz powrócił do formatu A4. Zdrapka i dodatek będą promowane kampanią w telewizji (TVP, TVN, Polsat), w radiu Eska, Polskim Radiu i na łamach "Super Expressu". Kreacja kampanii jest dziełem wewnętrznej agencji "Super Expressu" In House. Za zakup mediów odpowiada MindShare. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.