Blikle uruchomi sklep internetowy i delikatesy

Firma A.Blikle przygotowuje się do otwarcia delikatesów w Starej Papierni w Konstancinie. Będą to drugie delikatesy firmy (pierwszy sklep mieści...

Firma A.Blikle przygotowuje się do otwarcia delikatesów w Starej Papierni w Konstancinie. Będą to drugie delikatesy firmy (pierwszy sklep mieści się przy ul. Nowy Świat w Warszawie) i nie ostatnie. Spółka planuje rozwój tej koncepcji, choć szczegółów swoich zamiarów nie zdradza. W delikatesach, których otwarcie nastąpi pod koniec listopada, będzie można nabyć produkty z małych polskich firm, np. wędliny, mięso, sery, miody, pieczywo, a także wyroby francuskie, takie jak wina pochodzące z regionalnych winnic, i brytyjskie, jak np. konfitury. Spółka ma także inne plany biznesowe. Zamierza rozwijać sprzedaż produktów wytrawnych z Cafe Blikle (pasztety, kisze, kulebiaki) oraz wyrobów cukierniczych trwałych, np. ciastek Florentynki, które mają być dostępne w sprzedaży poza siecią A.Blikle, w luksusowych delikatesach. Przed świętami Bożego Narodzenia uruchomi sklep internetowy, gdzie będzie możliwość składania zamówień zarówno na produkty słodkie, jak i wytrawne. - Chcemy w ten sposób wyjść z naszą ofertą poza Warszawę i duże miasta, gdzie zlokalizowane są nasze cukiernie i kawiarnie - mówi Małgorzata Wrona, odpowiedziana za marketing w spółce A.Blikle. Debiut sklepu wsparty będzie działaniami reklamowymi, kampanią w prasie oraz w internecie. Pracuje nad nią agencja Ad Ants. Firma A.Blikle ma 18 cukierni, w tym 9 własnych i 9 franszyzowych, dwie kawiarnie oraz jedne delikatesy. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.