Pro-Creation realizuje międzynarodowe projekty interaktywne dla Colgate-Palmolive

Agencja Pro-Creation realizuje międzynarodowe projekty interaktywne dla Colgate-Palmolive. W ramach współpracy agencja przygotowała w Wielkiej Brytanii kampanię dla nowego żelu...

Agencja Pro-Creation realizuje międzynarodowe projekty interaktywne dla Colgate-Palmolive. W ramach współpracy agencja przygotowała w Wielkiej Brytanii kampanię dla nowego żelu pod prysznic Palmolive for Men. Jednym z zadań agencji w tym projekcie była bieżąca obsługa działań konkursowych związanych z akcją. Pracując dla centrali Colgate-Palmolive w USA, agencja opracowała również nowy, przeznaczony na rynek amerykański serwis internetowy marki dezodorantów Teen Spirit Stick. Z kolei wcześniej zrealizowany przez Pro-Creation polski serwis internetowy past do zębów Colgate Max Fresh jest adaptowany do promocji tego produktu w Australii. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.