Fortis Bank reklamuje DuoProfit

Ruszyła kampania produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego Fortis DuoProfit oferowanego przez Fortis Bank Polska SA. Produkt łączy w sobie zalety wysoko oprocentowanej lokaty...

Ruszyła kampania produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego Fortis DuoProfit oferowanego przez Fortis Bank Polska SA. Produkt łączy w sobie zalety wysoko oprocentowanej lokaty bankowej z możliwością inwestowania w wyselekcjonowane fundusze inwestycyjne. Kampania przedstawia, jak w sposób prosty i wygodny można zarabiać pieniądze dzięki Fortis DuoProfit. Kampania prowadzona jest poprzez różnorodne kanały komunikacji, począwszy od TVN24, poprzez nośniki w warszawskim metrze, aż do szerokiej gamy materiałów marketingu bezpośredniego. Za kreację, łącznie z nazwą produktu, odpowiada agencja Focus Advertising. Planowaniem mediów zajmuje się MindShare. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.