Polski grafik wygrał konkurs Unii Europejskiej na urodzinowe logo UE

Projekt urodzinowego logo Unii Europejskiej wykonany przez Szymona Skrzypczaka, graphic designera z agencji Men at Work, zwyciężył w konkursie ogłoszonym...

Projekt urodzinowego logo Unii Europejskiej wykonany przez Szymona Skrzypczaka, graphic designera z agencji Men at Work, zwyciężył w konkursie ogłoszonym przez UE z okazji 50. rocznicy podpisania traktatu rzymskiego, (który zapoczątkował powstanie krajów Unii Europejskiej). Projekt logotypu "Together Since 1957" z liternictwem odwołującym się do alfabetów języków różnych państw unijnych stanie się oficjalnym znakiem rozpoznawczym przyszłorocznych obchodów rocznicy podpisania traktatu. W konkursie wzięło udział 1701 studentów i tegorocznych absolwentów plastycznych uczelni. Szymon Skrzypczak ma 23 lata, jest studentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Projekt logo można obejrzeć w serwisie www.kreatura.pl. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.