TP SA wspiera wizerunek marki projektem autorstwa DDB Warszawa

Telekomunikacja Polska SA (TP SA) rozpoczęła realizację pierwszych projektów reklamowych, które choć mają charakter produktowy, wspierają wizerunek marki operatora wspólnym...

Telekomunikacja Polska SA (TP SA) rozpoczęła realizację pierwszych projektów reklamowych, które choć mają charakter produktowy, wspierają wizerunek marki operatora wspólnym hasłem "Twój świat. Cały świat". Jest to część projektu strategicznego przygotowanego dla TP SA przez agencję reklamową DDB Warszawa jeszcze w 2002 r. - Hasło to nie zostało przygotowane z myślą o konkretnych działaniach reklamowych, ale jako claim podkreślający pozycjonowanie marki. Jednak dopiero teraz, wraz z rozwojem portfolio usług, udało się spełnić obietnicę, którą ze sobą niesie - mówi Joanna Rewaj, dyrektor departamentu strategii i tożsamości marki w TP SA. Prace prowadzone w 2002 r. były związane z przygotowaniami do rebrandingu firmy. Zdaniem Rewaj wykorzystanie obecnie hasła "Twój świat. Cały świat" jest efektem konsekwentnej realizacji strategii zmian prowadzenia marki. - W momencie wdrażania rebrandingu kojarzyła się wyłącznie z telefonią stacjonarną i internetem. Obecnie oferuje już bardzo bogate możliwości związane m.in. z kontentem, multimediami czy telewizją. Mówiąc ogólnie, związanych z dostępem do szeroko rozumianego świata rozrywki - dodaje Rewaj. Pierwsza kampania reklamowa, której towarzyszy nowy claim, dotyczy nowych opcji dostępu do internetu - Neostrady. Została przygotowana przez Testardo Red Cell i Initiative Warszawa. Wkrótce mają rozpocząć się kolejne działania produktowe pod hasłem "Twój świat. Nowy świat". Marketer nie planuje w najbliższym czasie działań stricte wizerunkowych. DDB Warszawa współpracowała z TP SA do września 2005 r. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.