Agencja Jet zakończyła akcję promocyjną hiszpańskich owoców morza

Zakończyły się działania promocyjne hiszpańskich owoców morza, które przeprowadziła agencja promocji Jet. Trwająca od 25 września do początku października kampania...

Zakończyły się działania promocyjne hiszpańskich owoców morza, które przeprowadziła agencja promocji Jet. Trwająca od 25 września do początku października kampania obejmowała samplingi w galeriach handlowych i supermarketach oraz dystrybucję książek z przepisami. W degustacjach wzięło udział w sumie 9 tys. osób, rozdano 16 tys. książek. Celem kampanii było zbudowanie wśród konsumentów świadomości na temat walorów odżywczych i zdrowotnych produktów rybnych i owoców morza, a także nawiązanie współpracy pomiędzy polskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami. Zadaniem agencji Jet poza koordynacją działań promocyjnych była obsługa eventów zorganizowanych dla władz Królestwa Hiszpanii, przedstawicieli polskiego biznesu, administracji publicznej oraz mediów. Projekt organizowany był na zlecenie Funduszu Organizacji Rynku Produktów Rybołówstwa i Akwakultury FROM przy Ministerstwie Rolnictwa, Rybołówstwa i Żywienia z Hiszpanii oraz przez Ambasadę Królestwa Hiszpanii w Polsce. W najbliższym czasie agencja nie przewiduje dalszych działań promocyjnych. Agencja Jet jest firmą BTL o profilu full service. Jej klienci to m.in.: TP SA, Wasa Barilla, Polifarb Cieszyn - Wrocław czy Axel Springer. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.