K2 Internet nie wyklucza debiutu giełdowego

Agencja interaktywna K2 Internet nie wyklucza debiutu giełdowego. Przez ostatnie miesiące w branży trwały spekulacje, czy agencja zostanie przejęta przez...

Agencja interaktywna K2 Internet nie wyklucza debiutu giełdowego. Przez ostatnie miesiące w branży trwały spekulacje, czy agencja zostanie przejęta przez międzynarodową sieć lub holding reklamowy. Obecnie właścicielem 26,24 proc. udziałów jest fundusz inwestycyjny BMP. K2 Internet jest dziś największą pod względem zatrudnienia firmą interaktywną w Polsce, pracuje w niej ponad 100 osób. Agencja nie wyklucza obecnie powołania do życia nowej spółki, która pozwoliłaby na obsługę konfliktowych budżetów. W 2005 roku K2 Internet SA uzyskała przychody ze sprzedaży w wysokości 10,6 mln zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2004 o ponad 66 proc. Nieskonsolidowane przychody grupy K2, na którą składa się K2 Internet i dom mediowy ACR SA, zamknęły się kwotą 14,4 mln zł. Najwięksi klienci K2 Internet to obecnie Coca-Cola, Nokia i P4. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.