Fabryka Pomysłów powiększa flotę mobile backlightów i podnosi ich cenę

Fabryka Pomysłów powiększyła swoją ofertę mobile backlightów 6x3 o blisko 100 proc. i tym samym dysponuje już 20 takimi konstrukcjami....

Fabryka Pomysłów powiększyła swoją ofertę mobile backlightów 6x3 o blisko 100 proc. i tym samym dysponuje już 20 takimi konstrukcjami. Pozwala to na przeprowadzenie jednej bardzo silnej lub dwóch średniej wielkości kampanii jednocześnie. W związku z rosnącym zainteresowaniem tym medium zmianie uległa także cena katalogowa za dzień wynajmu konstrukcji. Wiadomo, że wzrosła o 5 proc. w stosunku do obecnej, jednak Fabryka Pomysłów nie chce ujawniać dokładnej ceny. Zmiana cennika obejmie wszystkie kampanie rozpoczynające się od 1 stycznia przyszłego roku. W najbliższym czasie mobile backlighty zostaną wyposażone w satelitarny system kontroli pojazdów. Fabryka Pomysłów realizuje ekspozycje w dowolnie wybranym mieście w Polsce. Każda z kampanii nadzorowana jest przez lokalnego supervisora. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.