MindShare może powołać komórkę ambientmediową

Dom mediowy MindShare Polska planuje powołanie komórki wyspecjalizowanej w ambient mediach, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Sebastian Olszowy, dyrektor mediów w MindShare,...

Dom mediowy MindShare Polska planuje powołanie komórki wyspecjalizowanej w ambient mediach, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Sebastian Olszowy, dyrektor mediów w MindShare, nie potwierdził tych informacji ani im nie zaprzeczył. Według naszych źródeł decyzje w sprawie nowej struktury mają zapaść w najbliższych tygodniach. Prawdopodobnie wtedy także skrystalizują się plany Mediaedge:cia, siostrzanej agencji MindShare z GroupM, która o zamiarze powołania swojej struktury ambientowej poinformowała już kilka miesięcy temu. Według naszych informacji prawdopodobnie Mediaedge:cia nie zdecyduje się na alians z żadną z działających na naszym rynku firm ambientowych. Komórki wyspecjalizowane w ambient mediach funkcjonują już m.in. w MediaComie Warszawa oraz w Initiative Warszawa. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.