Wspólny projekt Bis Polskiego Radia i "Machiny"

"Machina" (Platforma Mediowa "Point Group") rozpoczęła realizację projektu Machina Radio. W minioną sobotę ruszyła cotygodniowa audycja tytułu w Bis Polskim...

"Machina" (Platforma Mediowa "Point Group") rozpoczęła realizację projektu Machina Radio. W minioną sobotę ruszyła cotygodniowa audycja tytułu w Bis Polskim Radiu. Projekt Machina Radio, jak informuje wydawca, został podzielony na trzy etapy. W pierwszym będą startować audycje profilowane do słuchaczy poszczególnych stacji, w drugim - wraz z przygotowanym wortalem - ruszą nowe technologie i studio Machina Radio, a w trzecim ma nastąpić integracja tego studia i Machiny TV. Od wydania grudniowego "Machiny" zacznie ukazywać się poza tym projekt "Bis Magazine". Redagować go będą dziennikarze Bis. Za całość projektu ze strony "Machiny" odpowiada jej naczelny Piotr Metz, a ze strony Bis - Adam Fijałkowski, zastępca dyrektora stacji. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.