WDA realizuje kolejny projekt promocji Warszawy w BBC World

Warsaw Destination Alliance wespół z brytyjską telewizją BBC World rozpoczęło kolejną, czwartą już edycję kampanii reklamowej Warszawy w międzynarodowych mediach....

Warsaw Destination Alliance wespół z brytyjską telewizją BBC World rozpoczęło kolejną, czwartą już edycję kampanii reklamowej Warszawy w międzynarodowych mediach. Przygotowany przez fundację we współpracy z nadawcą telewizyjny spot reklamowy przez pięć tygodni promować będzie stolicę Polski jako atrakcyjne miejsce do organizacji konferencji. Dotychczasowe reklamy telewizyjne skierowane były do szerokiego grona odbiorców - potencjalnych turystów, wśród których Warsaw Destination Alliance chciało zbudować pozytywny wizerunek miasta. Teraz WDA zwraca się do konkretnej grupy - organizatorów kongresów i konferencji oraz do biznesmenów, którzy rozważają przyjazd do Warszawy w celu podpisania kontraktów, rozpoczęcia działalności biznesowej czy spotkań w interesach. Spot przygotowany został przez stację BBC World, która również poniosła wszelkie koszty związane z tą produkcją. Spot reklamowy miasta emitowany w stacji BBC World otrzyma dodatkowe wsparcie w postaci reklamy prasowej w "International Herald Tribune". (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.