Saatchi i Media Direction OMD przygotują debiut nowej marki Axa

Na początek listopada br. firma Avanssure SA Oddział w Polsce należąca do francuskiej grupy ubezpieczeniowej Axa zapowiada start działalności operacyjnej...

Na początek listopada br. firma Avanssure SA Oddział w Polsce należąca do francuskiej grupy ubezpieczeniowej Axa zapowiada start działalności operacyjnej i rozpoczęcie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych przez telefon. Kampanię wspierającą debiut produktu w mediach przygotują agencja reklamowa Saatchi & Saatchi i dom mediowy Media Direction OMD. Szefowie Avanssure nie informują, jakie nakłady firma poniosła ani jak szybko spodziewają się budować bazę klientów, ani jak szybko chce osiągnąć próg rentowności. Agnieszka Dąbrowska, dyrektor sprzedaży, marketingu i obsługi klientów, nie ujawnia wysokości planowanych nakładów reklamowych, nie chce ich też porównywać z wydatkami reklamowymi TU Link4, jedynego dotychczas na naszym rynku ubezpieczyciela działającego w systemie direct. Link4 na reklamy w telewizji, prasie i radiu wydał w ub.r. 25,4 mln zł brutto (źródło: Expert Monitor), zaś w pierwszych dziewięciu miesiącach br. 15,6 mln zł. Pod marką Axa Ubezpieczenia sprzedawane będą polisy OC i AC (auta nie starsze niż 10 lat) i mają być konkurencyjne cenowo (cennika jeszcze nie ujawniono). Nowością mają być: możliwość płacenia składek w 12 miesięcznych ratach, ubezpieczenia bagażu i zwierząt w samochodzie oraz zniżki za bezszkodową jazdę nie tylko dla właściciela auta, ale również dla współmałżonka czy dzieci (skorzystają z nich przy kupnie swojego samochodu). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.