Chipita Poland prowadzi internetową kampanię prosprzedażową dla marki 7 Days

Chipita Poland prowadzi internetową kampanię prosprzedażową "Dobre i bez gadania" dla marki 7 Days. W ramach akcji powstała internetowa strona...

Chipita Poland prowadzi internetową kampanię prosprzedażową "Dobre i bez gadania" dla marki 7 Days. W ramach akcji powstała internetowa strona www.7days.pl poświęcona loterii z nagrodami. Głównym mechanizmem projektu jest wymiana kodów dostępnych w opakowaniach 7 Days na gwarantowaną nagrodę. Na stronie można sprawdzić, jaka nagroda przypisana jest do danego kodu, zapoznać się z zasadami konkursu oraz odwiedzić część rozrywkową strony. Serwis wspierany jest kampanią internetową prowadzoną w największych portalach. Część interaktywną projektu wykonała agencja OS3 Multimedia, kampania internetowa i serwis WWW powstały na podstawie projektów agencji G7, natomiast kontent mobilny dostarczyła agencja marketingu mobilnego MobiJoy. Promocja "Dobre i bez gadania" trwać będzie do 8 lutego 2007 r. Wykonanie serwisu, kampanii online oraz koordynowanie konkursów internetowych powierzono agencji interaktywnej OS3 Multimedia. Akcja ma także wsparcie ATL autorstwa agencji G7, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Optimum Media OMD. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.