Gruppa66 Ogilvy autorem startującej dziś kampanii LOT-u

Gruppa66 Ogilvy jest autorem kreacji startującej dziś kampanii reklamowej linii lotniczych LOT informującej o atrakcyjnych cenach połączeń do różnych miast...

Gruppa66 Ogilvy jest autorem kreacji startującej dziś kampanii reklamowej linii lotniczych LOT informującej o atrakcyjnych cenach połączeń do różnych miast europejskich. Kampania jest kontynuacją zapoczątkowanej w roku ubiegłym linii kreatywnej "Ptaki". Bohaterami filmów animowanych, reklam prasowych i animacji internetowych są antropomorfizowane ptaki. W obecnych reklamach są to: rodzina gołębi, sowa i kiwi oraz sójka i wróbel.

Uzupełnieniem kampanii jest konkurs SMS-owy, w którym nagrodami są darmowe bilety lotnicze do miast europejskich. Kreację reklam przygotował zespół agencji Gruppa66 Ogilvy pod kierownictwem Robina Weeksa. Spoty reklamowe powstały w domu produkcyjnym Design Direct. Kampania obejmuje prasę, stacje telewizyjne i internet. Media do niej zaplanował dom mediowy ZenithOptimedia. Agencja Gruppa66 Ogilvy współpracuje z LOT-em od 2000 roku. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.