AVT-Korporacja wspiera reklamą "Budujemy dom" i tworzy nowy serwis

Wydawnictwo AVT-Korporacja rozpoczęło kampanię reklamową miesięcznika "Budujemy dom". Kampania potrwa na razie do końca roku. W tym okresie ukażą się...

Wydawnictwo AVT-Korporacja rozpoczęło kampanię reklamową miesięcznika "Budujemy dom". Kampania potrwa na razie do końca roku. W tym okresie ukażą się trzy numery pisma. Każdy z nich będzie przez tydzień od pojawienia się na rynku wsparty spotami telewizyjnymi w TVN24 w najlepszym czasie antenowym (między 18 a 23). Kreacje przygotowała agencja Bohemian Project, czas antenowy zakupiła redakcja we własnym zakresie. Portal Budujemydom.pl wzbogacił się o nową podstronę cozaile.pl. Strona ma w przyszłości stać się samodzielnym serwisem. W serwisie tym będącym uzupełnieniem portali budujemydom.pl i wybieramydom.pl pojawiają się konkretne produkty wraz z cenami i namiarami do producentów. (PN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.