Ad Fabrika FCB przygotowała III edycję promocji Krakowa

Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa już po raz trzeci przeprowadza ogólnopolską kampanię wizerunkową. W tym roku kampania przebiega...

Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa już po raz trzeci przeprowadza ogólnopolską kampanię wizerunkową. W tym roku kampania przebiega pod hasłem "Kraków. Dowolny kierunek zwiedzania", nawiązując jednocześnie do obchodów jubileuszu 750-lecia lokacji miasta. Kampania rozpoczęła się 16 października i potrwa do połowy listopada br. Obejmuje telewizję, radio, outdoor i internet (bannery i pop-upy, serwis dedykowany). Kreację przygotowała agencja reklamowa Ad Fabrika FCB. Media kupił i zaplanował Brand Connection, tablice outdoorowe udostępnił Stroer Polska, a za produkcję telewizyjną odpowiada dom produkcyjny Dynamo. Kreację do internetu przygotowało Studio Nobis. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.