Marwit rozpoczął loterię promocyjną i funduje samochód terenowy

Na przełomie października i listopada br. wystartuje ogólnopolska loteria dla konsumentów świeżych soków firmy Marwit pod hasłem "Ruszaj po zdrowie!"....

Na przełomie października i listopada br. wystartuje ogólnopolska loteria dla konsumentów świeżych soków firmy Marwit pod hasłem "Ruszaj po zdrowie!". Nagrodą główną dla jej uczestników będzie terenowy samochód Suzuki Jimny Elegance. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej i 96 zestawów gadżetów sportowych, należy kupić trzy dowolne soki Marwit, każdy innego dnia, i wysłać SMS pod wskazany numer. Data na paragonach kasowych musi być starsza lub taka sama jak data wysłania SMS-a. W każdy poniedziałek będą losowane zestawy sportowe. W losowaniu będą brały udział SMS-y wysłane w tygodniu poprzedzającym dzień losowania. Natomiast w grudniu br. zostanie wyłoniony zdobywca nagrody głównej. Uczestnicy promocji mogą wysłać więcej niż jednego SMS-a. Nie są planowane działania reklamowe w mediach. Przewidziano natomiast wsparcie promocji w miejscach sprzedaży w postaci plakatów, wobblerów i zawieszek na butelkach. Firma nie ujawnia, jaka agencja zajęła się przygotowaniem kampanii. Firma Produkcyjno-Handlowa "Marwit" Maciej Jóźwicki jest polskim producentem jednodniowych soków z owoców i warzyw. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.