"Metro" prowadzi kampanię reklamową zmienionego dziennika

"Metro twoja bramka News" jest hasłem nowej kampanii reklamowej bezpłatnego dziennika "Metro" (Agora SA) po zmianie makiety. Działania promocyjne trwające...

"Metro twoja bramka News" jest hasłem nowej kampanii reklamowej bezpłatnego dziennika "Metro" (Agora SA) po zmianie makiety. Działania promocyjne trwające od 17 października do końca listopada br. mają na celu wzmocnienie wizerunku "Metra" jako dziennika informacyjnego. Kampania jest prowadzona w największych miastach w Polsce i obejmuje nośniki typu backlight, frontlight, city scroll, billboard, citylight. Wspierana jest też w kinach sieci Multikino, w radiu (Radio Zet, Tok FM, Złote Przeboje), w internecie (Gazeta.pl), w "Gazecie Wyborczej" oraz na łamach "Metra". Strategia i kreacja kampanii zostały przygotowane przez dział promocji "Metra". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.