"Radość życia" - nowa karta kredytowa G+J Polska i mBanku

G+J Polska i mBank przygotowały kartę kredytową "Radość życia". Jej atutami według partnerów programu mają być: minimum formalności, dostępność i...

G+J Polska i mBank przygotowały kartę kredytową "Radość życia". Jej atutami według partnerów programu mają być: minimum formalności, dostępność i wygoda. Posiadacze karty mogą korzystać ze zniżek w ponad 2200 sklepach i punktach usługowych. Rabaty do 30 proc. są oferowane na produkty i usługi różnych branż, m.in.: odzież, obuwie, biżuteria, sprzęt RTV/AGD, kursy językowe, meble, wyposażenie wnętrz, wakacje. Szczegóły dotyczące partnerów karty, wysokości udzielanych rabatów oraz adresów sklepów będą dostępne w specjalnym katalogu dołączanym do czasopism G+J Polska: "Claudia", "Naj", "Gala", "Glamour", oraz na stronach serwisu "Radości życia". Katalog będzie wydawany raz na kwartał. Wprowadzeniu karty towarzyszy kampania w mediach ogólnopolskich (telewizja, prasa, billboardy) i na bankomatach. Media zaplanował i kupił Starcom. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.