Cyfra Plus przygotowuje programy dla Orange World

Programy znane z anten MiniMini i ZigZap/Hyper dostępne są od wczoraj w telefonach komórkowych w ramach usługi Orange World. Umożliwia...

Programy znane z anten MiniMini i ZigZap/Hyper dostępne są od wczoraj w telefonach komórkowych w ramach usługi Orange World. Umożliwia to umowa między spółkami Canal Plus Cyfrowy i PTK Centertel. Wkrótce Cyfra Plus zaoferuje użytkownikom Orange również programy kanału Kuchnia.TV. W ramach usługi można oglądać m.in. programy dla najmłodszych: "Tabaluga", "Pippi", "Bracia koala" (MiniMini), "Maqlatura", "Trans Sport" oraz seriale animowane "Płaskmania", "Martin Tajemniczy", seriale aktorskie, filmy pełnometrażowe. Miłośnicy multimediów w programach z bloku Hyper mogą śledzić omówienia nowych gier komputerowych i nowych trendów w grafice komputerowej. Kuchnia.TV umożliwi zaś wkrótce oglądanie w telefonach komórkowych m.in. własnych produkcji: autorskiego programu rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich "Para w kuchni" oraz przygotowywanego cyklu programów o deserach. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.